Aktualności

Wszystkie moje części – 10-12.02.2023

Weekendowy warsztat dla kobiet o budowaniu świadomego kontaktu z ciałem oraz integracji naszych części. Tych jasnych, radosnych i spontanicznych oraz tych wybuchowych, zimnych i ciemnych. Wspierać nas będzie joga, taniec terapeutyczny, arteterapia (sztuki plastyczne) i praktyka mindfulness. Luty to miesiąc, w którym celebrujmy najważniejszą miłość – miłość do siebie.

czytaj więcej >>>

Wiele w Ciele – Mapa Marzeń 29.01.2023
Spotkanie ruchowo-taneczne, na którym do ruchu weźmiemy nasze marzenia. Przed nami podróż do ciała poprzez odnalezienie naturalnego ruchu płynącego z wnętrza. Warsztat podzielony na dwie części. Tworzenie Map Marzeń oraz część taneczna. Zapewniamy wszystkie materiały.

czytaj więcej >>>

Złap Kontakt – 18.11.2022 Pierwsze z cyklicznych piątkowych spotkań ruchowo-tanecznych, na których skontaktujemy się ze swoim ciałem i emocjami, przełamiemy stereotypowe postrzeganie tańca, doświadczymy głębokiego relaksu i odprężenia.

czytaj więcej >>>

Wiele w Ciele U-Rodziny – 29.11.2022 Minął rok od pierwszych warsztatów. Dziękujemy za zaufanie i za to, że dzięki wam możemy spełniać nasze marzenia pracy z ciałem.
Wiele w ciele to cykliczne warsztaty ruchowo-taneczne, na których przełamiemy stereotypowe postrzeganie tańca jako czegoś czego trzeba się nauczyć.

czytaj więcej>>>

Wiele w Ciele VI – 05.06.22 Kolejny cykliczny warsztat ruchowo-taneczny, na którym przełamiemy stereotypowe postrzeganie tańca jako czegoś czego trzeba się nauczyć. Tematem przewodnim spotkania będzie wolność ciała.

czytaj więcej >>>

10-12.06.2022 Kobiecy warsztat weekendowy „Dzikość i delikatność kobiecości” Miejsce: Zdziarka k. Czerwińsk nad Wisłą Uzdrowisko Casa Esmeralda Retreart

czytaj więcej >>>

Ekspresja – Warszawa. 18.07.22-22.07.22 turnus warsztatów twórczych dla młodzieży 12 – 15 lat. Mam okazję współtworzyć to wydarzenie z ośrodkiem psychoterapii i wsparcia rodzin Plaster Miodu.

czytaj więcej >>>